Odbojkašice Širokog Brijega poražene od Mostara

Odbojkašice Širokog Brijega ni nakon 4. kola Superlige Federacije BiH ne znaju za pobjedu. U dvorani Prve osnovne škole Široki Brijegu u Klancu HŽOK Široki Brijeg poražen je s 0:3 (17:25, 20:25, 18:25) od Studentskog odbojkaškog kluba Mostar.

Mostarke su prvi set osvojile bez većih problema, dok su Širokobriježanke u drugom setu pružile značajniji otpor, ali nedovoljan za rezultatsko poravnanje. Treći set također je otišao na stranu SOK Mostar koji su tako u derbiju kola ostvarile pobjedu na gostovanju u Širokom Brijegu, a HŽOK Široki Brijeg novim porazom nalazi se na začelju ljestvice.

Širokobriježanke su u 5. kolu slobodna momčad, a u 6. kolu gostuju u Čapljini.

hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_1 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_2 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_3 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_4 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_5 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_6 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_7 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_8 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_9 hzok_siroki_brijeg_sok_mostar_10