Nove snage – pogledajte tko sve polaže za zvanje “Entitetski nogometni sudac”

Povjerenstvo za suce i suđenje Nogometnoga saveza Federacije BiH utvrdilo je termin polaganja pismenoga dijela ispita za stjecanje zvanja Entitetski sudac.

Pismeni dio ispita za stjecanje zvanja Entitetski sudac održat će se u srijedu 10. svibnja 2017. godine s početkom u 14 sati u hotelu “Senad od Bosne” u Lukavcu.

Teoretski dio ispita provodi se prema članu 37. Pravilnika o sucima i suđenju NS BiH, a sastoji se iz pismenoga i usmenoga dijela provjeravanja kandidata iz Pravila nogometne igre, Propisa NS BiH i Odluka Internacionalne Nogometne Asocijacije BOARD‐a.

Ispit se sastoji iz:

a) pismenoga zadatka‐obrade zadane teme iz Pravila igre koja se radi jedan školski sat (45 minuta)

b) pismenoga testa od 20 pitanja u trajanju od 45 minuta

c) usmeni dio ispita sastoji se iz provjere znanja iz Pravila nogometne igre, odluka I.F.A. BOARD‐a, Statuta i drugih propisa NS/FS BiH.

Smatra se da kandidat koji ne izradi pismeni zadatak i ne odgovori pozitivno na minimalno 16 od 20 pitanja, nije položio ispit i ne poziva se na usmeni dio ispita.

Shodno usvojenom proračunu Panela za sprovođenje UEFA sudačke konvencije kandidati su oslobođeni plaćanja kotizacije za polaganje ispita za entitetskoga suca.

Lista kandidata koji ispunjavaju uvjete za izlazak na pismeni dio ispita:

1. Karović Alden (FS KS)
2. Heljić Senad (FS KS)
3. Efendić Amin (FS KS)
4. Kovačević Amir (NS ZDK)
5. Begić Damir (NS ZDK)
6. Oprašić Emir (NS ZDK)
7. Bavčić Indira (FS BPK)
8. Zec Haris (FS BPK)
9. Mudželet Adis (FS BPK)
10. Dolić Andrija (NS HNK/Ž)
11. Čerkez Mario (NS HNK/Ž)
12. Marčinko Antonio (NS HNK/Ž)
13. Karahodžić Sabit (NS TK)
14. Osmanović Edin (NS TK)
15. Hodžić Osman (NS TK)
16. Hodžić Esmir (NS TK)
17. Hadžić Kenan (NS TK)
18. Alić Ademir (NS TK)
19. Kenović Damir (NS TK)
20. Omerović Selma (NS TK)
21. Delić Anes (NS SBK/KSB)
22. Dervić Senad (NS SBK/KSB)
23. Osmančević Mirudin (NS SBK/KSB)
24. Mustapić Emilija (ŽNS ZH)
25. Ćosić Marijan (ŽNS ZH)
26. Kovčić Juraj (NS PŽO)
27. Ibrahimović Adnan (NS PŽO)
28. Maskaljević Perica (NS PŽO)
29. Šerifović Adnan (NS PŽO)
30. Idrizović Selmir (NS PŽO)

(www.jabuka.tv)


Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.