Nezaustavljivi Manchester City upisao 21. pobjedu u nizu

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su u prvom susretu 29. kola Engleske lige kod kuće Wolverhampton sa 4-1, što je njihova 21. pobjeda u nizu u svim natjecanjima i 15. u prvenstvu.

Manchester Cityja sada ima 15 bodova prednosti u odnosu na gradskog rivala Uniteda, ali pobjeda protiv Wolvesa nije bila laka kako sugerira rezultat.

Put do pobjede, 21. po redu u svim natjecanjima i 15. u prvenstvu, a nova tri boda, međutim, nisu bila u potpunosti glatka. U prvom dijelu Leander Dendoncker je zabio autogol u 15. minuti za vodstvo Citya, no gosti su izjednačili iz prave šanse preko Conor Coadya u 61. minuti.

No, Wolverhamton nije izdržao do kraja, i primio je tri gola u posljednjih deset minuta. Prvo se za novo vodstvo pobrinuo Gabriel Jesus (80.), isti igrač zabio je četvrti gol (90+3), dok je Rijad Mahrez pogodio u 90. minuti.