Nastavak odlične serije Radnika i novi poraz Sarajeva

Nogometaši Radnika iz Bijeljine nastavili su s odličnim igrama u nastavku sezone, te su u posljednjem susretu 2. kola Lige za prvaka s minimalnih 1:0 pobijedili Sarajevo zahvaljujući čemu su se bodovno izjednačili s Krupom, ali i približili “bordo” momčadi na svega četiri boda učinivši borbu za četvrto mjesto još zanimljivijom.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo previše uzbuđenja. Uvodnih pola sata donijelo je nekoliko poluprilika, igralo se otvoreno, ali bez onih idealnih šansi. Tek u završnici prvoga dijela vidjeli smo dobre prilike za promjenu rezultata s obje strane. Prvi prijete gosti. Amar Rahmanović je u 40. minuti došao sam pred Lučića, ali vratar domaćih čudesnom intervencijom spašava svoj gol. Radnik uzvraća sa dvije šanse u nadoknadi. Prvo Pavlović odlično skida šut Pece, da bi u nastavku akcije udarac Đurića pogodio vanjski dio mreže i na odmor se otišlo bez golova.

Drugo poluvrijeme ipak donosi mnogo više uzbuđenja. Ponovo je Rahmanović imao veliku šansu za goste u 52. minuti, ali sjajni Lučić ponovo skida.

Kazna za promašaje stigla je minut kasnije. Srećković je sjajno pogodio, iznenadio je loše postavljenog vratara Pavlovića za prednost domaćih od 1:0.

Radnik se u završnici dvoboja jako dobro branio i na kraju zasluženo slavio s 1:0.