Napadač Hajduka besplatno prelazi u Osijek?

Napadač Hajduka Filip Čuić (21) uskoro odlazi s Poljuda.

Ovaj 1.88 m visoki napadač rodom iz Tomislavgrada na Poljudu je proveo posljednjih pet godina, a dobio je i sporadične šanse u prvih 11. Ipak, nikad se nije potpuno nametnuo, pa mu Hajduk neće produljiti ugovor koji istječe ovog ljeta.

Čuić je za Hajduk dosad skupio šest nastupa, skromnih 114 minuta, s obzirom na to da je uvijek ulazio s klupe.

Hajdukova zlatna braća iz Tomislavgrada

Zabio je jedan pogodak, Slaven Belupu na Poljudu. S obzirom na to da do veće minutaže nije došao ni u posljednjim kolima, kada je Hajduk igrao bez imperativa rezultata, jasno je da se na njega ne računa, piše Index.hr.

Za dvadesetak dana postat će slobodan igrač, a Dalmatinski portal piše da je vrlo vjerojatno da će Čuić karijeru nastaviti u Osijeku. Navodno su mu na Opus Areni obećali da će dobiti više minuta i priliku za razvoj.

Podsjetimo, Hajduk je ove sezone na Poljudu pobijedio Slaven Belupo 4:0 u 22. kolu SuperSport HNL-a. Nikola Kalinić doveo je Splićane u vodstvo u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, Josip Brekalo udvostručio je prednost u 47., Anthony Kalik dodao treći u 50., a Filip Čuić postigao četvrti gol u 68. minuti.

Čuiću, 20-godišnjem napadaču, ovo je bio šesti nastup za prvu momčad Hajduka te prvi gol.