Mostar: Mijenja se plan odvoza otpada zbog Bajrama

Javno poduzeće Komunalno d.o.o. Mostar prilagodilo je plan odvoza komunalnog otpada u naseljima individualnog stanovanja zbog predstojećeg vjerskog praznika Bajrama. Korisnici koji otpad odlažu u kante ili vreće trebaju iznijeti otpad prema privremenom režimu.

Iz poduzeća apeliraju na građane da se pridržavaju uputa kako bi se očuvao estetski izgled naselja i spriječilo nepotrebno rasipanje otpada na javnim površinama. Redovan plan odvoza ponovo će se uspostaviti od ponedjeljka, 23. ožujka.

Raspored odvoza po naseljima

Srijeda: iznošenje otpada najkasnije do 12:00 sati.

Sjever: Bafo, Sutina, Vrapčići, Logića ograda, Lozina mahala, Marića mahala, Miričina mahala, Miskinova mahala, Ploča, Rasoje, Stara škola, Suhi Do, Stadion, Sušica, Vrapčići Gornji, Kuti, Semetovac, Lučina, Krivina, Gaj, Livač.

Jug: Blagaj, Kosor, Kosorska glavica, Jarakovina, Matera, Malo Polje, Vranjevići, Bunica, Memića mahala, Pograđe, Dračevice, Križ, Jelačića podrum, Dračina.

Četvrtak: iznošenje otpada najkasnije do 07:00 sati ujutro.

Sjever:Drežnica, Salakovac, Prigrađani, Podgorani, Željuša, Humac, Potoci, Vrelo, Vrba, Stupi, Polje, Podporim, Omanovića mahala, Meke, Dabićevina, Kratine, Bošnjaci, Humi, Lišani, Drežnica, Gornji Zalik, Put za Podvelež.

Jug: Gnojnice, Vrba, Gorica, Kočine, Carski vinogradi, Opine Donje, Opine Gornje, Opine Novo Naselje, Hroma Ljut, Riječevci, Južni logor, Karašerbeš, Šehovina, Bjelušine.

(www.jabuka.tv)





7 komentara

  • Sretan Bajram svi postenim i dobrim muslimanima.Kancerogenim i ogranicenim rvatinama,srbendama i vehabijama zelim sve najgore u zivotu.

        • Nitko za sebe iz Širokog nema potrebu govoriti da je katolik i još kao katolik lijepiti etiketu “rvatina”

          Klanjaj, budi islamist, radi normalno na ŽZH baušteli kao i tisuće drugih muslimana, samo ne glumataj na ovom portalu.

          • Hahaha oce nas koji jesi na nebesima.Treba li ti mozda osobna kao dokaz.Nemogu shvatit vas koji misle da svi razmisljaju kao vi.Svi mi kao mrzimo muslimane.Ne ne mrzim ih nebi ih mrzio ni da su mi rodenu majku zaklali pred ocima,jer mrznja veze sa bogom nema.Bog je ljubav i oprost.I onaj koji ne prasta nije boziji.

            • 6:42, musliću “Siroki”, tvoj prvi komentar je definicija mržnje gdje nakon čestitke samom sebi bajrama, bez ikakvog povoda prozivaš “rvatine ,srbende i vehabije” kojima želiš sve najgore u životu.

              Dakle, muslimanima bi oprostio klanje rođene majke, međutim zašto ne oprostiš i “rvatnama, srbendama i vehabijama” već im želiš sve najgore?

              Mujo, toliko si zatucan svojim Alahom i Muhamedom da istovremeno zagovaraš mržnju i pozivaš se na Boga, to jednostavno ne ide zajedno.

              Klasični si glupavi mujo ili konvertit u nastajanju koji kontradiktorno i izopačeno tumači društvo i vjeru.

              Pronađi neku zdravstvenu ustanovu, potraži pomoć jer nisi zdrav.

Komentiraj: