Vozna traka na lijevoj strani autoceste, u smjeru Bijača – Počitelj, zatvorena je za promet zbog planiranih radova na iluminaciji mosta Hercegovina.
JP Autoceste FBiH započele su s pripremnim radovima na formiranju gradilišta i privremenom reguliranju prometa.
Radovi na postavljanju dekorativne rasvjete trajat će 40 dana od dana uvođenja izvođača u posao. Prema navodima iz JP Autoceste FBiH, iluminacija će spojiti modernu tehnologiju s prirodnom ljepotom toka rijeke Neretve, stvarajući snažan vizualni doživljaj.
Cjelokupan svjetlosni dizajn pretvorit će ovu impresivnu građevinu u prepoznatljiv simbol regije i nezaobilaznu vizualnu atrakciju. Sudionici u prometu mole se za strpljenje i poštivanje privremene prometne signalizacije tijekom trajanja radova.
(www.jabuka.tv | Foto: JP Autoceste FBIH)


Usput okačite i zastavu HRVATSKOG NARODA U BIH ,kad mogu ljiljani visiti u blagaju i počitelju na tvrdavama moze i sahovnica na mostu Hercegovina .
Ne samo ljiljani,i mjesec i zvijezda treba da više po cijeloj BiH kao što šahare svuda vise…Vama smetaju ljiljani a nama ne smetaju šahare…čuj ovo ” hrvatski narod u BiH”… da nije smiješno bilo bi žalosno to što pišete…
Bolje mjesec i zvijezde To je vasa prava zastava i vec vam visi po dzamijama Ljiljane ste ukrali i okrvavili u ratu
Drzi se te zelene s mjesecom i zvijezdom To je vase .
mrzio bih to da tu živim
Svakako na mostu treba istaknuti svetu zastavu Herceg – Bosne.
U potpunosti se slazem Sto vecu ,po mogucnosti 👍👍
Gadite mi se fuj
Hering je to upropastio
Tko je od mosta napravio sebi vikendicu? Tko je taj što je krao cement i armaturu pa sebi napravio kuću za odmor?
Nek svaki narod izvisi svoje zastave bez mrznje prema drugima i bice mir Boziji nek svak svoje voli tude postuje.i svakom dobro.zabrane nista dobro nedonose nikome.
Glavno je da se slavi,krka i loče,a pukotine na mostu Hrvatska će platiti kao ßto je i do sada radila. KRKAJ ZEMLJAČE