Monaco nevjerojatnim autogolom ispao iz Lige prvaka

AS Monaco Nike Kovača ispao je u play-offu kvalifikacija za Ligu prvaka od ukrajinskog Šahtara. Ukrajinski klub prošao je ukupnim rezultatom 3:2 i to nakon produžetaka u Harkivu.

Monaco je u Harkiv stigao uz zaostatak 1:0 iz prve utakmice. Momčad Nike Kovača povela je u 18. minuti golom Wissama Ben Yeddera. Isti igrač zabio je i u 39. minuti za 2:0 Monaca.

Ukrajinski Šahtar produžetke je izborio u 74. minuti golom Marlosa, a u produžecima se Monacu dogodio nevjerojatan peh, prenosi Index.hr.

Napad Šahtara poveo je Mudrik, koji je krenuo probijati lijevu stranu. Pokušao je dodati u trku, a lopta je pogodila Monacovog kapetana Rubena Aguilara i promijenila smjer te završila u mreži Alexandera Nübela.

Šahtar je tako ušao u Ligu prvaka, a Monaco će u Europa ligu.