Modrić razbijene glave zabio za potvrdu pobjede Reala

Krvavi duel Luke Modrića i Franca Vazqueza obilježio je prvo poluvrijeme derbija 20. kola Primere između Reala i Seville (2:0).

Nakon sudara glavama, obojica nogometaša ostala su ležati na travnjaku. Modrić je rasjekao arkadu, a snažan udarac u glavu dobio je i veznjak Seville.

Hrvatu i Argentincu nekoliko minuta se ukazivala pomoć, a ubrzo su nastavili s utakmicom.

Modrić je, doduše, nastavio sa zavojem oko glave, ali je u nastavku utakmice s flasterom uspio zabiti gol za konačnih 2:0.

Naime, u 78. minuti za 1:0 je pogodio Casemiro, a zatim je u zadnjim trenucima susreta Modrić “ukrao” show.

Oteo je loptu Sevillinom braniču Carricu, sjurio se prema golu gostiju i sjajno poentirao pored nemoćnog Vaclika.