MNL MZ Široki Brijeg: Pobjede Trna, Privalja i Ljutog Doca

Tri utakmice odigrane su treće večeri Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega.

U prvom susretu Trn je s 3:1 pobijedio Brig.

Marko Kraljević je doveo Trnjane u vodstvo u 9. minuti. Na 1:1 izjednačio je Mate Šušak u 28. minuti susreta. Dvije minute kasnije Ivan Kraljević je ponovno doveo Trn u vodstvo, a konačnih 3:1 postavio je Ante Ivanković u 37. minuti.

U drugoj utakmici večeri Privalj je s 4:2 bio bolji od Mokrog.

Martin Ivanković dovodi Privalj u vodstvo u 4. minuti dok Ante Hrkać pogađa za 1:1 u 19. minuti. Privalj samo minutu kasnije dolazi do 2:1 pogotkom Marka Muse. U 23. minuti Nikola Ivanković povisuje na 3:1. Miro Vukoja pogotkom u 25. minuti donosi Privalju uvjerljivo vodstvo od 4:1. Minutu prije kraja utakmice Mario Zovko ublažava poraz Mokrog (4:2).

U trećem susretu večeri Ljuti Dolac je bio više nego uvjerljiv protiv Ljubotića upisavši pobjedu od 6:1.

Podsjećamo, sve utakmice igraju se u terminima: prva utakmica u 20:00 sati, druga utakmica u 21:00 sat i treća utakmica u 22:00 sata.

U četvrtak su na rasporedu još tri utakmice. Četvrtu večer otvorit će Biograci i Čerigaj, a nakon njih na terenu će snage odmjeriti Dužice i Lijeva Obala. Večer će zaključiti utakmica Crnih Lokava i Jara. Podsjećamo, igrači Crnih Lokava u utorak se nisu pojavili na igralištu u Klancu te je rezultat registriran 3:0 u korist Dobrkovića.