MNK Hercegovina na domaćem terenu bolja od MNK Mostarske kiše

MNK Hercegovina slavila je protiv ekipe MNK Mostarske kiše rezultatom 5:3 u drugom kolu Prve futsal lige FBiH na Pecari.

Gosti su do vodstva 0:1 došli u prvoj minuti utakmice pogotkom Ildara Klarića.

Pred dobrom podrškom na tribinama dvorane Pecara domaći igrači do izjednačenja 1:1 dolaze u 14. minuti preko Ivana Vukoje. Domaćini zasluženo dolaze do prvog vodstva od 2:1 u 18. minuti.

Ivan Vukoja ponovno se upisao u strijelce i to za 3:1 i 4:1. Gosti preko Gorana Prodanovića dolaze na 4:2, a dobrom igrom s golmanom igračem dolaze i na 4:3 pogotkom Dine Ćemalovića.

Franjo Sesar bio je siguran pri obrani šesterca, a s druge strane odmah zabija Mario Mikulić Pavo za povećanje vodstva i, na kraju konačni rezultat, 5:3.