Mandžukić laktom udario Šimu pa obojica pali kao pokošeni

Juventus je u 15. kolu Serie A na domaćem terenu s 1-0 pobijedio Inter, a pobjednički je gol u 66. minuti zabio naš Mario Mandžukić. Zabio je Mandžo i lakat pod vrat Vrsaljka pa je malo zaikrilo među ‘srebrnima’

Ja te udario? Ma Šime, molim te, vjerojatno je poručio Mandžo Vrsaljku nakon nes(p)retnog događaja na utakmici između Juventusa i Intera.

Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije je čekao loptu na sredini terena, a čuvao ga je suigrač iz reprezentacije Šime Vrsaljko. Mandžo je zatim trznuo laktom i udario Vrsaljka u prsa, a oba su srebrna sa SP-a u Rusiji pali na pod. Nije htio Mandžo popustiti mlađem prijatelju iz repke, ali nikakvih posljedica nakon tog događaja nije bilo.

Ipak, valja pogledati i nogometnu stranu utakmice u kojoj je Mandžo ponovno donio vrijednu pobjedu ‘staroj dami’. Klasični Mandžo-gol presudio je ‘nerazzurrima’ u 66. minuti (1-0), a zaradio je pohvale od trenera Allegrija.

Mandžukić nikada ne griješi, velik je napadač. On je jadan od onih koji i na slabiji dan može donijeti prevagu na terenu. Njegova želja i prisutnost na cijelom terenu donose vitalan doprinos.

Dotaknuo se trener Juventusa i bivšeg Mandžinog kluba koji bez njega puno teže dolazi do bodova.

Nije slučajno igrao za Bayern kad su Bavarci osvojili trostruku krunu. On je uvijek maksimalno koncentriran na igru, a otkako ga je Bayern prodao, mnogo se više za svaku europsku pobjedu, zaključio je Massimiliano Allegri.