Luis Suarez demonstrirao svoju nogometnu genijalnost protiv Meksika

Napadač Barcelone i urugvajske nogometne reprezentacije Luis Suarez svojim je potezima oduševio svijet u prijateljskoj utakmici u petak između Meksika i Urugvaja, u kojoj su Suarez i društvo slavili 4:1.

U 21. minuti Urugvaj je došao do vodstva preko Josea Gimeneza, da bi u 25. minuti Raul Jimenez pogodio iz jedanaesterca za izjednačenje Meksika.

A onda je u 32. minuti na scenu stupio fantastični Luis Suarez, koji je postigao prelijep pogodak iz slobodnog udarca za novo vodstvo Urugvaja.

Suarez je potom u 40. minuti povećao prednost Urugvaja na 3:1. Ovaj put je pogodio s bijele točke, ali na uistinu majstorski način, panenkom, prenosi Avaz.

Ali to nije bilo sve od genijalnog Urugvajca. Potez utakmice dogodio se u u 59. minuti, kada je Suarez “rabonom” ubacio za Pereiru koji je glavom pogodio za konačnih 4:1.