LP: Dybala “razmontirao” Young Boys, City do pobjede u završnici

U drugom kolu skupine H talijanski prvak Juventus je, bez kažnjenog Cristiana Ronalda, kod kuće svladao švicarski Young Boys 3-0 te ima maksimalni učinak. Trostruki strijelac bio je Paulo Dybala (5, 33, 69).

Treći gol pao je u 69. minuti. Mario Mandžukić je ubacio na drugu stativu, a Cuadrado je loptu proslijedio do 24-godišnjeg Argentinca koji lakoćom trese mrežu. Mandžukić je izašao iz igre u 78. minuti.

Ronaldo je morao odraditi utakmicu kazne zbog isključenja u prvom kolu, kada je Juventus na gostovanju pobijedio Valenciju 2-0.

Manchester City je, nakon posrtaja u prvom kolu kod kuće od Lyona, u drugom kolu slavio u gostima kod Hoffenheima 2-1,  piše HRT Sport.

Hoffenheim je poveo već u prvoj minuti pogotkom Ishaka Belfodila. No, Manchester City je brzo odgovorio, Sergio Agüero u 8. minuti pogađa za 1-1. Pobjedu Cityju donio je David Silva u 87. minuti.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je od 54. minute za Hoffenheim.