La Liga: Uvjerljiva pobjeda Barcelone, kiks Reala

Nogometaši Barcelone su u 18. kolu španjolske Primere u gostima kod Granade slavili sa 4-0.

Po dva pogotka su postigli Antoine Griezmann (12, 63) i Lionel Messi (35, 42).

Nakon niza blijedih predstava, ovakva uvjerljiva pobjeda je nedostajala Barceloni koja je u prošlom kolu samo s 1-0 pobijedila uvjerljivo najlošiju momčad lige – Huescu.

Real Madrid je u gostima kod predzadnje Osasune odigrao 0-0. Hrvatski kapetan Luka Modrić za Real je odigrao 75 minuta, a napadač Osasune Ante Budimir ušao je u igru u 78. minuti.

Sevilla je u subotu na domaćem terenu svladala Real Sociedad sa 3-2, a junak susreta bio je marokanski napadač Youssef En-Nesyri, koji je postigao sva tri pogotka za domaćine (4, 7, 46).