Kup BiH: Gostujuće pobjede Krupe i Zvijezde 09, remi u Simin Hanu

Nogometaši Krupe imaju najviše razloga za zadovoljstvo poslije današnjih četvrtfinalnih utakmica Kupa BiH pošto su s visokih 3:0 u Prijedoru svladali domaćeg Rudara i na taj način jednom nogom već zakoračili u poluzavršnicu ovog natjecanja.

Krupljani su odlično ušli u utakmicu i poveli u 7. minuti pogotkom Stefana Savića da bi nedugo zatim Lazar Marjanović u 11. minuti iz kaznenog udarca udvostručio gostujuću prednost. Strijelac za konačnih 3:0 bio je bivši igrač Širokog Brijega Stefan Barić u 88. minuti.

Tri zgoditka su viđena i na sarajevskoj Otoci, ali i preokret. Olimpik je u 41. minuti zgoditkom iskusnog Vučine Šćepanovića iz slobodnog udarca poveo s 1:0 protiv Zvijezde 09, međutim u nastavku su gosti golovima Ermina Huseinbašića u 54. i Selmira Mahmutovića u 64. minuti kreirali preokret i slavili sa 2:1.

Susret Sloge iz Simin Hana i Slobode nije donio pogotke, iako je bilo po par prilika sa obje strane, no mreže su ostale netaknute tako da se na Tušnju u uzvratnom susretu kreće takorekuć od nule.

Željezničar i Široki Brijeg svoj prvi susret igraju 29. studenog, a tjedan dana nakon toga na programu su i uzvratni dvoboji.