Kočerinski ”Poskoci” osvojili 12 medalja na državnom prvenstvu BiH

Članovi Taekwondo kluba Poskok iz širokobriješkog Kočerina osvojili su 12 medalja na Državnom prvenstvu BiH za mlađe kadete, kadete, juniore i seniore održanom u Zenici.

Kočerinski ”Poskoci” nastupili su s 13 natjecatelja u disciplinama športska borba, forme i kikovi.

U disciplini športska borba treće mjesto osvojile su Magdalena Kvesić i Nika Vukoja.

U disciplini formi prvo mjesto osvojila je Magdalena Kvesić, a drugo mjesto Nika Vukoja.

U disciplini kikovi drugo mjesto su osvojili Sara Sabljić i Marko Zovko, a treće mjesto Filip Vukoja, Matija Kožul, Marija Savić i Marko Zovko.