Kalinić zabio prvijenac u Primeri

Nogometaši Atletico Madrida slavili su s 3:0 protiv Alavesa u sklopu 15. kola španjolske Primere. Atletico je vodio minimalno na poluvremenu, a jedini pogodak u prvih 45 minuta postigao je Nikola Kalinić.

Bio je to prvijenac za hrvatskog nogometaša u Primeri, svega nekoliko dana nakon što je zabio prvijenac u Kupu kralja.

Kalinić je zabio u 25. minuti i to na vrlo neuobičajen način. Arias je ubacio poluvisoku lopu u peterac gostiju, a Kalinić ju je donjim dijelom trbuha proslijedio u nebranjeni dio mreže. Uistinu zanimljiv način da se zabije prvi pogodak u dresu novog kluba, piše Gol.hr.

U drugom poluvremenu Atletico je golovima Griezmanna i Rodriga u samoj završnici stavio točku na i dobroj predstavi, te je upisao sigurna tri boda, s kojima se barem privremeno izjednačio s Barcelonom na vrhu po broju bodova (28).