Još jedan poraz Širokog u sudačkoj nadoknadi

Šlag na tortu loših nastupa i nes(p)retnih poraza nogometaša Širokog Brijega u završnici jesenske polusezone bio je današnji poraz kod Borca u Banjoj Luci gdje su domaćini slavili sa 2:1, a taj pobjednički zgoditak postigli su u sudačkom dodatku vremena.

A da sve bude još bolnije taj pobjednički gol u današnjem susretu bio je autogol Josipa Barišića, u ovoj kalendarskoj godini jednog od 2-3 bolja širokobriješka igrača.

Utakmica je inače igrana po teškom terenu, a u 28. minuti je bila i prekinuta na desetak minuta pošto su domaći navijači grudvama gađali pomoćnog suca i igrače svoje momčadi. Stoga je glavni sudac Zoran Grbić zatražio da se isprazni istočna tribina, a čim je susret nastavljen domaćin je poveo zgoditkom Gorana Galešića nakon što ga je lijepo uposlio Kondić.

Na početku drugih 45 minuta Goran Sablić je umjesto mladog Matea Marića poslao na teren Ivana Barabana, a upravo je ovaj asistirao Wagneru za izjednačujući gol u 48. minuti susreta.

Nakon toga su pokušavali i jedni i drugi, imali neke poluprilike, međutim sreća je na kraju pomazila Borčeve igrače u vidu tog Barišićevog autogola za konačnih 2:1.

U terminu od 13 sati igrali su još Mladost i Krupa, a susret je završio s neodlučenih 1:1. Gol za vodstvo gostiju bio je zapravo autogol Metalsija u 66. minuti da bi izjednačenje domaćinu donio Mišić u 84. minuti dvoboja.

BANJA LUKA – Gradski stadion. Sudac: Zoran Grbić (Prijedor). Utakmica 18. kola PL BiH: Borac – Široki Brijeg 2:1 (1:0). Strijelci: 1:0 Galešić (29), 1:1 Wagner (48), 2:1 Barišić (90 – autogol).

FK BORAC: Avdukić – Ojdanić, Zekanović, Janičić, Čudić, Galešić, Radulović, Kondić, Veselinović, Danilović, Kunić. Šef stručnog stožera: Igor Janković.

NK ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk – Ćorluka, Barišić, Bralić, Marković, Kožul, Ivanković, Begonja, Marić, Baša, Wagner. Šef stručnog stožera: Goran Sablić.

35 komentara

• Široki je jedna izuzetno jaka ekipa a to je kazao i trener Želje.Znaju to reći svi treneri pa treba to reći jer njima kao klubu to godi.Evo i ja kažem da je to jaka ekipa i nije Borac igrao protiv bilo koga.Ako su izgubili u Banja Luci od želje,sarajeva,krupe i mladosti a pobjedili su široki koji je izuzetno jaka ekipa čestitke borcu.Netreba zaboraviti da široki ima izuzetno dobrog trenera.

• Široki je jaka ekipa i ima idealnog trenera.To što gubi utakmice u završnici nije kriv trener i igrači već sudije i ovakvo vrime.Naprid Selo imate izuzetno kvalitetnog trenera a i vi ste izuzetno jaka ekipa

• Nasi u 3 utakmice Želji zabiju 1gol , slovima: jedan, a Radnik Bijeljina 2 gola, slovima: dva, i to u prvom poluvremenu, to toliko od state slastičara,
    Ćao

• To je ekipa koja na poluvremenu promjeni sistem i dobije Zrinjski to je izuzetno jaka ekipa.Ako ih pustiš da igraju u stanju su dat gol svakome.Jaka je to ekipa.Tek trener ma haj ljudi moji izuzetno kvalitetna i jaka ekipa.

• Širokom se dogodilo niz pehova . Jednim za drugim . Cabraja . Coric i jedan i drugi . Menalo . Lončar. Matic.puno ih je falilo u banja luci . A igra i ulogu jedna najvažnija stavka para. Nepa para nema bodova

• Falilo.nam je 6 najbolji al iskteno ovi koji su danas igrakli bgm mozda 2 3 valjaju ovo je bruka bgt 6 igrava ozljedeno nebi da frezaju svaki dan 10 kubika zemlje,markovic kozul basa begonja ivankovic zahvalit im se

• Joj al brljate bez veze .Sad se vide navijaci .Do jucer vam je Barisic igrao utakmice zivota sad napolje .Kozul takode .Vidi se da navijaci nemaju pojma .Za svaki primljeni gol netko je kriv a onda tog igraca razapinju na stub srama vec sljedeca utakmica taj je dobar drugi nevalja.Gledate povrsno i pravo nema detaljne analize i da se uzme sve u obzir.Koliko je tko igrao min.povrede zamjene sve.Sto rece sinoc Musemic ovo sada nije nogomet ovo je nabijanje valjanje po blatu tko ima vise srece pobjedi i to je to .I opet kazem obrana nosi najveci teret nema zamjene sezona duga kup utakmice srijeda subota nemas sirine i to je to garantiram kada bi imali adekvatne zamjene za sva mjesta u ekipi da bi to bilo pun pogodak da bi svi bolje izgledali toliko jos nista nije gotovo jer koliko puta smo bili jesenji prvaci pa proljece aut

• Sablić forsira samo pojedine igrače..a naši mladi igrači nemaju prilike,a bolji su od ovih iz druge hnl lige..samo im treba pružiti priliku..

• O čemu pričaš? široki je jedna izuzetno jaka ekipa oni su u stanju na poluvrenenu promjenit sistem i dobit utakmicu.A nije borac Zrinjski pa su od borca izgubili.Borac je jaka ekipa.široki je jedna izuzetno jaka ekipa sa trenerim ćorić sabljić.Od ovih 35 bodova oduzmi 1bod od želje na grbavici,po 3 boda od krupe,slobode i radnika sve u gostima.Od Zrinjskog 3 boda na pecari i to je 13 bodovašto znači da bi sada imali regularnih 22 boda i bili bi na 8 mjestu.Široki je jedna izuzetno jaka ekipa koju treba na vrijeme osigurat da skupi dovoljno bodova da bude u ligi 6 jer je to široki i treba svake godine u Europu.To je jedna izuzetno jaka i kvalitetna ekipa to kažu i Adžem.Musemić,Baka i svi treneri u BiH.

• Naša momčad izgubila jopet u Banjalukovi.Ma kriv je teren i sudije jerbo je naša momčad bila dobra i dobru su igrali lopte.Jopet će oni u evropu jer je naša momčad dobra i igra lopte dobro.

• Samo naprijed, i kada ne ide mi smo tu. SAMO ŠIROKI!!!
    Samo srce ostavite na terenu. S ovim do sam ostvarenim za mene je kao da ste osvojili i kup i prvenstvo

• Svi u BiH govore da je široki jedna izuzetno jaka ekipa i da imaju trenera koji promjeni sistem i pobjedi Zrinjskog na pecari.Izuzetno kvalitetna i jaka ekipa je široki.To je ekipa koja svake godine igra pretkolo Europa lige.Izuzetno jaka ekipa je široki.To kaže Adžem.Musemić.Slišković i svi treneri.Izuzetno jaka ekipa je široki a imaju i dobra trenera

• Jeli ti yebeš svoju i znaš kako je to.Kakva joj je rupača?Retarderu nayebi se svoje kotice pa onda daj preporuke drugom.Zatraj onog ko te nije dovršio i ti se sveži materine rupe

• JAKA JE IZUZETNO JAKA EKIPA ŠIROKOG…TO JE EKIPA KOJA JE JAKA I KVALITETNA A IMAJU I TRENERE SABLJIĆA I ĆORIĆA.JAKA JE TO EKIPA IZUZETNO JAKA.

• Izuzetno i JAKO ti j.e.bemo mater (koticu, krmaču, gudu,kobilu, kravu) u usta… bas ti je JAKO i KVALITETNO tucamo u ona bljutava usta. Bas jako

• Ova liga je smjesna dok se odredjuje po nacionalnom kljucu ko ce uzet kup ko prvenstvo sve je nastimano jazavac jedan svima ne samo Sirokom kako ti to tvrdis maloumnice jedan…najbolje se vidi kad izadjemo u europu bilo ko od klubova iz pih lige pa izbacuju “nas” amateri o cemu vi pricate drzite se vi mjesnih zajednica tamo je barem regularno sve a i niste dorasli komentarisat o lopti pola vas je nije sutnula u zivotu termine ste poceli igrat juce a komentarisete pojedine igrace!

• Mi sto ga volimo cemo navijati zugonje odjeb ,kad se sjetim kad su prije 16 dana bili prvi ovaj ludjak sto pise protiv sablica se nije uopce javljao sad je pauza,odmorit se pojacat se koliko se moze nekima se i zahvalit u igri je jos 42 boda s jos jednom serijom kao nedavno moze se i titula uzeti.Samo ŠIROKI. p.s. ovi normalni sto prate klub i imaju neke informacike hocr li bit pojacanja nesto se spominje Bertosa

• Ti ili si nedo.eban ili si pre.eban od to dvoje jedno jesi.Kako jednom ne shvatiš kako taj klub osvaja bodove?Oni nebi imali više od 18 bodova kada bi se računalo što su osvojili igrom na terenu i regularno.To je ekipa koja ništa nije bolja od viteza i čelika.Rečeno ti je da ne preskačeš terapiju i nemoj pit 8 tableta odjednom već jednu svako osam sati.Tvoj specijalista.

• Ne daj Boze da u ekipi imamo igrace druge vjeroispovjesti pa da pljujemo po njima kao po svojim to bi bio genocid.Nazire se etnicko ciscenje od strane navijaca

• Pustiti igrace na odmor, izvrsiti dobru analizu igrackog kadra i vodjeti ucinak njih u jesenjem djelu prvenstva. Pokusati dovesti pojacanja ako je moguce na trzistu za nas klub i kvalitetno odraditi pripreme sa novim kondicionim trenerom i pokusati smanjiti povrede. Idemo SB ponovo izboriti Europu i to bih bio dobar uspjeh a vi koji sanjate titule i bucete budi te realni. Samsu smo ispustili u Kupu za trofej. Sretno,momcim odmor a struki zelim da pronadu kvalitetna pojacanja za nastavak prvenstva.

• Široki je jedna izuzetno jaka ekipa.Imaju trenera koji je čak u stanju promjenit sistem i oni preokrenu rezultat protiv Zrinjskog.Ponavljam radi se o izuzetno jakoj ekipi a imaju i trenere.Jako kvalitetna i jaka ekipa je široki to kažu svi treneri u BiH.Svake godine klub dobiva na poklon Europu.Izuzetno jaka ekipa je široki.