Jedvaj zabio u porazu Augsburga, Haaland i Borussia s 4 gola ispratili Schalke

Više od dva mjeseca bili smo bez vrhunskog nogometa, današnjim utakmicama u Bundesligi se to mijenja.

Sezona se nastavlja u Njemačkoj i to će biti primjer ostalima kako bi trebao izgledati nogomet bliske budućnosti.

Na tribinama nema navijača, zamjene su udaljene nekoliko sjedećih mjesta na klupi, maske nose svi oni koji nisu na terenu itd…

Najbitnije je to da se nogomet vratio i da su nogometnim fanovima uljepšani dani nakon suše vrhunskog nogometa.

U derbiju kola, Borussia je nadigrala Schalke s čak 4:0. Golove su zabijali Haaland, Hazard i dva puta Guerreiro. Borussia je došla na samo bod od prvoplasiranog Bayerna ali Bayern ima utakmicu manje.

U dvoboju Augsburga i Wolfsburga, slavili su gosti za koje je Brekalo igrao do 56. minute bez velikog učinka na terenu. Za Augsburg je zabio Tin Jedvaj u trenucima kada je njegova momčad gubila 1:0.

Ipak, u završnici utakmice Wolfsburg dolazi do pobjede golom Ginczeka u 91. minuti i odnosi tri boda s nezgodnog gostovanja.