Izviđač još jednom tijesno poražen, ovaj put od Metalurga, golom u posljednjim sekundama

Rukometaši Izviđača poraženi su na svom terenu 31:30 od Metalurga u susretu SEHA lige, i to pogotkom iz sedmerca nakon isteka vremena.

U izjednačenom prvom poluvremenu igralo se gol za gol sve do posljednje dvije minute kada Metalurg koristi nekoliko grešaka domaćih rukometaša i dolazi do prednosti od tri gola, prenosi Pogled.ba.

Golom Josipa Čuture u posljednjoj sekundi prvog poluvremena domaći su smanjili na 14:16 i to je rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku Izviđač je lovio zaostatak sve do 51. minute kada domaći dolaze do izjednačenje, a zatim i do vodstva 27:25.

Ipak, “Skauti” nisu uspjeli prelomiti utakmicu. U posljednju minutu ušlo se pri rezultatu 30:30, domaći su izgubili loptu u napadu, a na drugoj strani suci su u posljednjoj sekundi svirali sedmerac za Metalurg, koji u pogodak pretvara Aleksandar Špende za pobjedu gostiju.

Kod domaćih Domagoj Alilović zabio je 8 golova, a u redovima Metalurga Špende i Mice Shilegov postigli su po 9 golova.

Za Metalurg ovo je bila druga pobjeda u SEHA ligi ove sezone, dok je Izviđač i dalje na jednom osvojenom bodu, upravo protiv Metalurga u prvoj utakmici na početku sezone.

Za rukometaše bh. prvaka slijedi zimska stanka do drugog mjeseca sljedeće godine.