Iz dva penala i jednim autogolom Sloboda “sredila” Čelika!

Današnjom utakmicom Slobode i Čelika na Tušnju kompletirano je 17. kolo Premijerlige BiH u nogometu. Domaćin je ostvario uvjerljivu pobjedu od 3:0, a koja je po prikazanom mogla biti i puno uvjerljivija.

Sulejman Krpić je zgoditkom iz kaznenog udarca već u 4. minuti doveo domaćine do vodstva, a potom su velike prilike promašivali Todorović i Smajić, dok je Ordagić u 32. minuti pogodio gredu suparničkog gola. Todorović je u 41. minuti nakon proigravanja Grahovca doslovce promašio prazan gol, no ipak u toj završnici prvog dijela autogolom Šišića Tuzlaci su udvostručili svoju prednost.

Nastavila je Sloboda dominirati i u drugom poluvremenu, pa je primjerice Mehmedagić u 64. minuti pogodio vratnicu, a Osmanagić petnaestak minuta prije kraja iz još jednog kaznenog udarca postavio konačnih 3:0.