Irci stižu na Pecaru

Nogometaši St. Patricksa jedva su izborili drugo pretkolo Europske lige izgubivši na gostovanju od Vestmannaeyjara 2:1.

St. Patricks je prije tjedan dana na domaćem travnjaku slavio s minimalnih 1:0, a zbog gola u gostima imaju prednost i prolaze u drugo pretkolo Europske lige gdje ih čeka naš Široki Brijeg.

Garner je u 83. minuti susreta doveo Vestmannaeyjar u minimalno vodstvo. Nakon isteka 90. minute, ušlo se u produžetke. Birgisson je pogodio za 2:0 domaćih, ali sve nade domaćih potppio je O’Flynn u 99. minuti pogodivši za konačnih Vestmannaeyjar – St. Patricks 2:1.

Prva utakmica drugog pretkola između St. Patricksa i Širokog Brijega na rasporedu je u četvrtak (19. srpnja) u Širokom Brijegu.