iPress d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

IPress d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

Računovođa – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta:

  •  Prijem i kontrola računovodstvene dokumentacije
  • Knjiženje URA i IRA
  • Knjiženje bankovnih izvoda
  • Evidencija osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Izrada i evidentiranje PDV prijava i prateće dokumentacije
  • Usklađivanje računovodstvenih stavki s kupcima i dobavljačima
  • Vođenje blagajne
  • Priprema raznih izvještaja

Uvjeti za radno mjesto:

  • VSS ekonomskog smjera
  • Napredno poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook, Internet …)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  •  Sklonost timskom radu
  • Ambicioznost i želja za stalnim napredovanjem i usavršavanjem

Prijava kandidata treba sadržavati životopis, adresu i kontakt telefon.

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokumente:

  • kopiju diplome
  • kopiju osobne iskaznice
  • potvrde o dosadašnjem radnom iskustvu (ukoliko ima)

Prijave sa svim traženim dokumentima mogu se dostaviti na e mail: [email protected]

Natječaj ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave
neće se uzimati u razmatranje!

Široki Brijeg, 29.05.2023.godine

*Sponzorirani članak