Hrvatska ‘razbila’ Srbiju

Hrvatska je u drugom kolu rukometnog turnira Olimpijskih igara u Londonu pobijedila Srbiju sa 31:23. Ivan Čupić bio je najefikasniji igrač utakmice s osam pogodaka. Manuel Štrlek i Igor Vori postigli su svaki po pet pogodaka, a Blaženko Lacković i Domagoj Duvnjak po četiri, dok je Mirko Alilović imao osam obrana.

U redovima Srbije najefikasniji je bio Marko Vujin sa šest golova, dok je Nenad Vučković zabio gol manje. Četiri minute prije kraja Hrvatska je otišla na nedostižnih osam razlike, a srpski izbornik u minuti odmora poludio je na svoje igrače: “Što se ne vraćate p***e! Nije svejedno izgubiti s pet ili osam razlike”, galamio je vidno iznervirani Veselin Vuković .

U trećem kolu skupine B Hrvatsku u četvrtak (15.30) očekuje dvoboj s Mađarskom.