HOK Široki poražen od mostarskog Studenta

Odbojkašice Širokog poražene su od OK Student iz Mostara (0:3) u sklopu 9. kola Prve ženske federalne lige – skupina A3.

Mlada momčad HOK Širokog nije uspjela parirati kvalitetnijem Studentu koji je do pobjede došao veoma lako. Prvi set Mostarske su slavile rezultatom 8:25. Drugi set još je gore pao Širokobriježankama koje su gubile 1:11, no ipak su uspjele smanjiti rezultat na 13:19. No, kad se učinilo da su proigrale, u igri se dogodio pad te su set izgubile rezultatom 14:25. Treći set Student je osvojio također uvjerljivo 9:25.

HOK Široki u sljedećem kolu gostuje kod debitanta lige OK Stolac te se iz kluba nadaju da će prekinuti negativni niz od četiri poraza u 2015. godini.