Hercegovina je osvojila Kup BiH!

MNK Hercegovina je osvojila Kup Bosne i Hercegovine u futsalu pobijedivši KMF Radnik u Bijeljini rezultatom 4:0.

Sjajnu igru s Pecare je klub iz Širokog Brijega nastavio i u Bijeljini potpuno nadigravši lanjskog prvaka BiH.

Momčad Marina Ćorluke je impresivnom obranom držala pod kontrolom čitav susret ne dozvolivši domaćinima da postignu nijedan pogodak.

Fantastičnu utakmicu odigrao je Darko Ivanković koji je postigao tri gola (4., 13. i 34. minuta), a u pobjedi je pridonio i Zvonimir Ćavar u 38. minuti.

U prvoj utakmici je Hercegovina slavila s 4:3, a u drugoj je ponovno došla do pobjede te tako došla do svog prvog trofeja u povijesti.