Hercegovina izgubila od Novog Vremena u prijateljskoj utakmici

Pripremna utakmica između MNK Hercegovina i MNK Novo Vrijeme odigrana je u nedjelju 12. rujna u Širokom Brijegu.

Gosti iz Makarske su došli sa skraćenim rosterom zbog ozljeda i reprezentativnih obaveza, ali rezultat im zbog toga nije ispaštao jer su slavili s 1:0.

U prvom poluvremenu gledatelji su mogli uživati u zanimljivom nadmetanju, ipak, sjajan dribling Blage Gašpara te asistencija za Barula Oru donijeli su Makaranima prednost koju su držali do kraja susreta.

Golmani su bili raspoloženi na obje strane te su gledatelji unatoč zanimljivom susretu mogli vidjeti samo jedan gol.