Hercegovina deklasirala Bosnu Kompred

U utakmici posljednjeg kola Premijer futsal lige BiH ekipa Hercegovine uvjerljivo je pobijedila Bosnu Kompred rezultatom 10:1.

Prvi gol za Hercegovinu zabio je Zvonimir Ćavar u 10. minuti susreta za 1:0. Samo dvije minute nakon, Ivan Peko povećava prednost na 2:0, a u istoj minuti u strijelce se upisuje Ante Grbešić.

Četiri minute nakon, Mario Mikulić trese mrežu za 4:0, a samo minutu nakon Vinko Palac zabija gol za 5:0.

U 21. minuti ponovno se u strijelce upisuje Ćavar za 6:0, a nakon njega u 25. minuti i Mario Kolobarić za 7:0.

Edi Marić u 29. minuti zakucava loptu u mrežu za 8:0. Dvije minute nakon, za 9:0 zabija Luka Čolak, a ni to malonogometašima Hercegovine nije bilo dovoljno, pa je samo minutu nakon, Antonio Kvesić zabija za 10:0.

Na završetku utakmice ekipa Bosne Kompred uspjela je zabiti utješni gol za konačnih 10:1.

Na taj način, malonogometaši Hercegovine nastavili su pobjednički niz bez ijednog poraza u sezoni.

Ovo je ujedno njihova najveća pobjeda u Premijer ligi, a u strijelce su se upisali i mlade nade Luka Čolak i Mario Kolobarić.

Polufinale kupa odigrat će se u srijedu, 5. travnja kada će MNK Hercegovina odigrati jednu od najvećih utakmica u povijesti, gdje će pokušati izboriti finale Kupa BiH protiv velikih futsal majstora FC Mostar SG.