Hercegovački derbi: Široki siguran protiv Zrinjskog

U derbiju sedmog kola Lige 12 košarkaškog prvenstva BiH Široki je u dvorani Pecara, pred oko 400 gledatelja, svladao Zrinjski s 88:76 i izjednačio se s mostarskom ekipom po broju pobjeda i poraza (4-3).

Dva hercegovačka prvoligaša odigrali su vrlo borbenu utakmicu, punu preokreta i prepunu pogrešaka, u kojoj su griješili igrači obje momčadi, ali i suci. Mostarci su odigrali odličnu prvu četvrtinu nakon koje su vodili s 28:19. No domaćin je drugi period dobio s 18 razlike (33:15) i okrenuo utakmicu u svoju korist, piše Bljesak.info

hkk_siroki_hkk_zrinjski_1

Susret je odlučen u trećoj četvrtini kada je Zrinjski više od sedam minuta bio bez poena, a Široki je tu dionicu zaključio s 14 razlike (73:59).

U zadnjoj četvrtini gosti su malo popustili ali su uspjeli izvući barem pristojan poraz.