GOŠK u prijateljskoj utakmici svladao Široki

NK GOŠK svladao je NK Široki s 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u kampu “Musa-Karačić”.

Trener Ćorić odlučio je u ovoj utakmici dati priliku igračima s manjom minutažom i koji nisu nastupili u Tuzli.

Također na utakmici je nastupilo nekoliko igrača iz aktualne generacije juniora te Malijac Gbakle koji se nalazi na probi u Širokom Brijegu.

Plavo-bijeli su poveli u 12. minuti preko Josipa Barišića koji je pogodio nakon ubačaja Zvonimira Vukoje iz kornera s desne strane.

Samo pet minuta kasnije, GOŠK dolazi do izjednačenja. Anes Mašić je pobjegao obrani, zaobišao vratara i pogodio za poravnanje.

Pobjedu gostima donio je Vedin Kulović u 84. minuti utakmice.

NK Široki Brijeg: Miškić (od 70. Pehar), Marušić, Hrkać (od 75. Martić), Barišić, Vištica, Mašić (od 70. Lasić), B. Vukoja (od 46. Stanić), Z. Vukoja (od 60. Sesar), Gbakle, Jurilj (od 46. Franjić), Jurić (od 75. Lukić). Trener: Denis Ćorić

NK GOŠK: Lukač, Ereiz, Mešanović, Islamagić, Hodžurda, Savić, Šunjić, Pavičević, Aletić, Mašić, Jusufbašić (još su igrali: Rizvanović, Kožul, Hukara, Mustafić). Trener: Nenad Gagro