GOŠK preokrenuo u Tuzli, ali ipak ostao bez pobjede

Tuzla City i GOŠK iz Gabele odigrali su 2:2 u posljednjoj utakmici 12. kola Premijer lige BiH igranoj u ponedjeljak na stadionu Tušanj.

Domaći su poveli već u 4. minuti pogotkom Rijada Kobiljara. Deset minuta kasnije Tuzlaci su imali dvije prilike preko Đorđa Pantelića i Irfana Hadžića, ali mreža GOŠK-a nije se zatresla.

Gabeljani su prvi put zaprijetili tek u 44. minuti kada je udarac Siniše Mandića odlično obranio Eldin Lolić.

Ipak, GOŠK je uspio izjednačiti u 52. minuti. Marko Musulin je pucao, a loptu je u mrežu pospremio Riad Šuta.

Gosti do potpunog preokreta dolaze u 80. minuti. Musulin puca, Lolić brani, ali iz drugog pokušaja Musulin pogađa za 2:1.

U Hercegovinu ipak nije otišao puni plijen s obzirom da je Đorđe Pantelić pogodio za 2:2 u 86. minuti na asistenciju Mirzada Mehanovića.

Nakon 12 utakmica GOŠK ima 13 bodova te se nalazi na devetom mjestu dok je Tuzla City s 10 bodova na predzadnjem 11. mjestu.