GOŠK i Široki Brijeg u finalu, Hajduk i Željezničar za treće mjesto

Domaćin GOŠK i Široki Brijeg igrat će u finalu 25. memorijalnog turnira Andrija Anković u Gabeli.

GOŠK je svladao splitski Hajduk nakon jedanaesteraca 5:3 (2:2 nakon regularnih 90 minuta), a Široki Brijeg je slavio protiv Željetničara 2:1. Sva tri pogotka pala su nakon udarca iz kuta. Prvo je Slavko Brekalo doveo Širokobriježane u vodstvo u prvom poluvremenu. U nastavku susreta Željo je izjednačio preko Sadikovića, a novo napadač u redovima aktualnom jesenskog prvaka BiH, Dino Kresinger, donio je pobjedu Širokom.

Hajduk i Željezničar u subotu će u 12:30 sati igrati za treće mjesto, a za naslov pobjednika jubilarnog izdanja turnira borit će se GOŠK i Široki Brijeg od 14:30 sati.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Ćorić, Brekalo, Pandža, Marković, Plazonić, Kožulj, Ivanković, Zakarić, Peko, Mihaljević (još su igrali: Ćorluka, Barišić, Kožul, Tai, Landeka, Wagner, Pehar, Buhač, Kresinger).

ŽELJEZNIČAR: Antolović, Memija, Zeljković, Kosorić, Kvesić, E. Sadiković, Tomić, Varea, Baša, Hiroš, Turković (još su igrali: Kjosevski, Čolić, Bogdanović, Asanović, Bučan, Hasanović, Hasković, D. Sadiković, Lekanić, Nuspahić, Bajić).

NK Široki Brijeg nk-siroki08 nk-siroki09 nk-siroki06 nk-siroki05 nk-siroki03 nk-siroki02 nk-siroki