Golčina Nikole Vlašića na asistenciju sunarodnjaka u pobjedi CSKA

U sklopu 17. kola ruskog prvenstva CSKA je na svom terenu pobijedio Samaru s 1:0, a gol za pobjedu zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Vlašić je zabio gol u 75. minuti dvoboja i to ne bilo kakav gol, već golčinu o kojoj će se dugo pričati. Bivši veznjak Hajduka i Evertona zabio je najljepši gol dosadašnjeg dijela svoje karijere. Vlašiću je asistirao drugi Hrvat u CSKA Moskvi, Kristijan Bistrović.

Hrvatski veznjak lijepo je pucao s 20-ak metara i neobranjivo pogodio u rašlje za oduševljenje svih navijača moskovskog prvoligaša, prenosi Index.hr.

Vlašić igra u sjajnoj formi. Najbolji je igrač CSKA Moskve, a ove sezone je igrao u 16 utakmica i zabio sedam golova i dodao četiri asistencije.

Njegov nastup nekoliko dana nakon dolaska s okupljanja reprezentacije obradovao je i Zlatka Dalića. Podsjetimo, Vlašić je zbog ozljede napustio igru na prijateljskoj utakmici s Gruzijom, no ozljeda nije bila teže prirode i danas je započeo utakmicu od prve minute.

Dalić na njega ozbiljno računa na Euru gdje bi puno toga mogao donijeti Hrvatskoj koja dolazi kao viceprvak svijeta.