Fantastična predstava Nikole Kalinića, upisao 2 gola i asistenciju u pobjedi Rome

U najbitnijem dijelu sezone Hrvati nastavljaju zabijati, ovaj put je u prvom planu Nikola Kalinić.

U 26. kolu talijanske Serije A, Roma je išla na nezgodno gostovanje u Cagliari. Nikolu Kalinića u dresu Rome, dočekao je Marko Rog na suprotnoj strani koji igra odlično za Cagliari ove sezone.

Utakmicu su bolje otvorili domaći pogotkom Joaa Pedra u 28. minuti. Za manje od 60 sekundi, Roma uzvraća nakon što je Kalinić zabio za 1-1.

Kalinićevim golovima tu nije bio kraj jer je odlično reagirao i nakon proigravanja Henrikha Mkhitaryana nakon čega je zabio za vodstvo Rome.

Kad ste pomislili da je uradio i previše za pobjedu Rome, Nikola je upisao i asistenciju nakon što je poslužio Justina Kluiverta za 3-1 Rome.

Nadu domaćima je vratio Gaston Pereiro pogotkom u 76. minuti za smanjenje rezultata na 3-2. Golovima nije bio kraj jer je Kolarov zabio u 81. minuti za povećanje vodstva dok je Joao Pedro još jednim golom za Cagliari zabio za konačnih 4-3 Rome.