Državne medalje: Filip Kozina najuspješniji atletičar Brotnja u Sokocu

U organizaciji atletskoga kluba Glasinac u nedjelju je u Sokocu održano državno prvenstvo BiH za mlađe juniore i juniorke rođene 2001. godine i mlađe.

Atletski klub Brotnjo nastupio je i na ovome natjecanju i osvojio četiri nove državne medalje.

Najuspješniji je bio Filip Kozina s osvojene dvije medalje i postao novi državni prvak u disciplini troskok s novim osobnim rekordom od 13,37 m, a u skoku u dalj zauzeo je treće mjesto.

Lucia Ćurković također je osvojila dvije medalje, i to treća mjesta u skoku u dalj i troskoku.

Kako naglašavaju iz AK Brotnjo, uspjeh je još veći jer se natjecanje održalo po jako lošem vremenu, piše Brotnjo.info.