Domžale u prijateljskoj utakmici remizirale s prvakom Makedonije

Protivnik nogometaša Širokoga Brijega u prvom pretkolu Europske lige, slovenski prvoligaš NK Domžale, danas je odigrao drugu pripremnu utakmicu, a ponovno su Makedonci bili suparnik trećeplasiranoj momčadi protekloga slovenskoga prvenstva.

Nakon što ih je Vardar pobijedio 2:1 igrači Domžala ostavili su bolji dojam u dvoboju s makedonskim prvakom Shkendijom odigravši neodlučenih 1:1. Taj jedini pogodak za njih zabio je njihov najbolji igrač Senijad Ibričić u 28. minuti, dok je pogodak za Shkendiju postigao Asani u 75. minuti.

Domžale su s jednom momčadi igrale prvih sat vremena, a završnih pola sata odigrala je posve druga postava.

Sastav NK Domžala: Mulalić, Klemenčić, Širok, Bizjak, Morris, Ibričić, Melnjak, Urbančič, Čerin, Hebaj, Husmani. Još su igrali: Milić, Tetičković, Gušek, Gutić, Žužek, Urh, Šopek, Nicholson, Rom, Azemović, Tubić.

Napomenimo kako šef stručnoga stožera Simon Rožman za današnju utakmicu nije računao na nekolicinu važnih igrača kao što su Ibraimi (strijelac u tom prethodnom ogledu s Vardarom), Kirm, Hodžić, Gaber, Dobrovoljc i Franić.