Dinamovo ‘čudo’ zabilo golčinu i dotuklo Kranjčara i društvo

Nogometaši hrvatskog prvaka su na pripremama u Sloveniji u prijateljskoj utakmici s 2:0 pobijedili iranski Sepahan uz prekrasan pogodak Alena Halilovića.

[youtube id=”S_qY4p1MAVg” width=”600″ height=”350″]

Momčad koju vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Kranjčar stradala je u susretu s Modrima.

Dinamo je u vodstvo stigao u 36. minuti kada je Sammir ubacio iz kornera, a na prvoj stativi najviši bio Vrsaljko, koji je zatresao mrežu za 1:0.

Konačan rezultat postavio je pet minuta prije kraja utakmice Alen Halilović, koji je u igru ušao u 61. minuti. Mladi Dinamov veznjak zabio je prekrasan gol. Primio je loptu na centru, krenuo u juriš po desnoj strani te s ruba kaznenog prostora. (Sportski.net)