Dinamo korak bliže Ligi prvaka! Modri u Švicarskoj do velikog remija

Dinamo je u prvom susretu play-offa Lige prvaka u Bernu odigrao 1:1 protiv Young Boysa i tako napravio veliki korak prema plasmanu u skupine Lige prvaka.

Domaćini su puno bolje otvorili susret i poveli su preko Mbabua već u drugoj minuti. Dinamo je na samom početku utakmice teško živio i Švicarci su imali nekoliko sjajnih šansi i Zagorac je spašavao hrvatskog prvaka, piše Index.hr. No, sredinom prvog poluvremena Modri su stali na loptu, sjajni Hajrović je preuzeo konce igre i Modri su u 39. minuti nakon fantastične kontre zasluženo zabili preko Oršića.

Gol pogledajte ovdje.

U nastavku Dinamo je bio bolja momčad. Modri su preko Hajrovića i Oršića imali fantastične prilike za preokrenuti utakmicu, no vratnica i vratar Von Ballmoss spašavali su Švicarce.