Chelsea uvjerljivo slavio protiv West Hama

U susretu 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio West Ham s 3-0, upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri susreta u svim natjecanjima.

Golove za “Bluese” zabili su Thiago Silva (10) i Tammy Abraham (78, 80). Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je ušao u igru u 66. minuti.

U ponedjeljak su igrali i Burnley i Wolverhampton, a slavio je domaćin sa 2-1 pobjegavši iz zone ispadanja.

Strijelci za Burnley bili su Ashley Barnes (35), koji je zabio pogodak nakon 970 minuta posta, te Chris Wood (51), dok je za goste u samoj završnici iz kaznenog udarca zabio Fabio Silva, piše HRT.

Mladi Portugalac je postao najmlađi strijelac u povijesti Wolvesa u Premier ligi, pogodak je zabio sa 18 godina i 155 dana.