Budimir: Naše najbolje poluvrijeme u ovoj sezoni

Široki Brijeg je s 2:0 u nedjelju navečer na Pecari bio bolji od GOŠK-a iz Gabele.

Nakon pet kola odnosno četiri odigrane utakmice zauzima prvo mjesto nepotpune ljestvice Premijer lige BiH s 10 bodova.

Trener domaćih Marijan Budimir istaknuo je da su njegovi igrači odigrali najbolje poluvrijeme u sezoni.

Široki pobjedom nad GOŠK-om opet izbio na vrh

Čestitam igračima na pobjedi, a navijačima na sjajnoj podršci. Dominirali smo prvo poluvrijeme, zabili gol i kreirali nekoliko izglednih prilika. Ovo je bilo naše najbolje poluvrijeme u sezoni. Iako smo znali da će GOŠK promijeniti sustav igre u nastavku, kako je to učinio i protiv Zrinjskog, nismo se odmah snašli.

Ipak, na vrijeme smo se konsolidirali, zabili drugi gol i tada je utakmica praktički bila riješena. Nakon gola malo nam je pala energija, promijenili smo sustav i zatvorili prilaze našem golu. Da nam je bio malo bolji zadnji pas mogli smo zabiti još koji gol iz tranzicije, istaknuo je trener NK Široki Brijeg Marijan Budimir na konferenciji za medije nakon utakmice.

10 komentara

• Svaka čast svima od igrača, trenera, stručnog stožera NAJBOLJI STE
    Sad ili nikad imamo najbolju priliku

HOĆEMO TITULU NAPOKON VIŠE

• Sta kaze ovi trener goska da je promjenio sistem.Hahahaha kao ucitelj sabljic.Od sabljica se moglo puno toga nauciti tako je davno izjavio.Sta bi od onog sabljica koga sad trenira zae je moguce da ga nije mogao zapasti hrvatski treceligas.Di je pomocnik hrgovic.Kako su oni mjenjali sisteme pa preokrecali u namjestaljkama rezultate hahahaha svi na pecaru kup je nas.A sta reci o ovome sadasnjem dalmatinos duduku hrdja jad i beda.Cuj najbolje poluvrjeme.Pa tko je protiv vas uopce igrao nogomet do sada?Nitko nije igrao nogomet vec je odradjivao scenarij.Vi bi bili kandidati za ispadanje iz lige da se igra nogomet i da je sve regularno.Ti na klupi bas i prilicis za to stado koje imas pod zapovjednistvom wnin

• Pitam se samo di zivi taj sto je napisao komentar 9:38 i 10:34.Prvi 100% retard a drugi komentar jos vise zato sto misli kao da on ispada pametan a ovi prvi lud.Njima je 9 misto veliki uspjeh a iz lige nece ispasti zato sto imaju wnin.Ako tv ne zeli da radi utakmicu jel ti to sve kazuje manijace.Iskreno iritira me kad vidim ovako nekog osinutog a nebi trebao reagirat svjestan sam.Treba zaostalog pustit da zivi u svom svitu

• Za 10:39 i 11:24 Bio sam ti rekao da ne pises vise,i rekao si u pravu sam.Sad opet pises?Ne shvacam te,ali me zato sad poslusaj.Ne svrstavaj se u taj stalez.

• najvaznije je daje Siroki prvi na tablici , ko kako igra , ko sta govori ili misli je nebitno. Prvo mjesto na tablici je jedna cinjenica koliko god se ona nekome svidjala ili ne. Naravno da moramo sacekati utakmice protiv zrinskog , zelje , sarajeva itd. da vidimo stvarni kvalitet Sirokog ali sadasnje stanje na tablici je fakt.