Bomba: David Zovko s centra skinuo paučinu

MNK Hercegovina je ostvarila veliku pobjedu u prvoj polufinalnoj utakmici protiv MNK Iskra Vrbas.

Na Pecari je klub iz Širokog Brijega slavio rezultatom 5:4 te s velikim optimizmom idu na uzvratni dvoboj.

Širokobriježane je predvodio kapetan Mario Mikulić-Pavo koji je postigao tri pogotka u 11, 22 i 33. minuti susreta, a posebno je bio važan ovaj posljednji jer je to bio pogodak odluke za konačnu pobjedu.

Još po jedan pogodak za Širokobriježane pridodali su Franjo Skoko u 15. minuti utakmice i David Zovko – čiji gol morate pogledati. Unatoč velikoj udaljenosti, golman je samo pogledom ispratio fantastičan udarac Zovke.

Ni golovi njegovih suigrača nisu za zanemariti, tako se Franjo Skoko sjajnim prodorom upotpunio preokret golom za 3:2.

Kapetan Mikulić je svojim drugim golom na utakmici doveo Hercegovinu u vodstvo od 4:3. U priloženom videu možete pogledati kako se odlično snašao nakon što ga je poslužio Franjo Skoko.