Bogdanović dvoznamenkast u pripremnoj utakmici, za Spurse debitirao Šamanić

Krenule su pripremne utakmice za još nekolicinu NBA klubova, a među njima i Utah Jazz koja je uz dvoznamenkastog Bojana Bogdanovića visoko slavila protiv Adelaidea. Debitirao je i Luka Šamanić u visokom porazu San Antonio Spursa od Orlando Magica.

Prvu pripremnu utakmicu ove sezone odigrala je i Utah Jazz koja je na domaćem parketu bila bolja od australskih Adelaide 36ersa sa 133:81. Kao što to sugerira i rezultat, susret je bio prilično jednosmjeran, domaćin je već do poluvremena imao 21 poen prednosti (60:39), treću četvrtinu dobio s čak 44:24, a do kraja bez problema čuvao prednost, prenosi Sportnet.rtl.hr.

20 minuta odigrao je i Bojan Bogdanović koji je debitirao s deset poena (2/3 za dva, 2/6 za tricu), četiri skoka i četiri asistencije. Najučinkovitiji bio je Tony Bradley s 18 poena i deset skokova.

Jerome Randall predvodio je goste s 18 poena, Daniel Johnson dodao je 13 koševa i pet skokova.

Rasturanje su doživjeli i San Antonio Spursi koji su na domaćem parketu visoko poraženi od Orlando Magica. Gosti su slavili sa 125:89, a tijekom susreta imali su i 41 poen prednosti.

Mo Bamba s 18 poena i sedam skokova te Aaron Gordon i Terrence Ross s po 14 koševa bili su najbolji kod Orlanda.

Za Spurse je debitirao i Luka Šamanić koji je na terenu proveo nešto više od osam minuta te ubilježio tri poena (1/3 za dva, slobodna bacanja 1/2) i tri skoka (tri napadačka). Bryn Forbes bio je najbolji s 24 koša.

Anthony Davis uspješno je startao za Los Angeles Lakerse koji su slavili na gostovanju kod Golden State Warriorsa sa 123:101. Gosti se nijednom tijekom susreta nisu našli u zaostatku.

Davis je predvodio Lakerse s 22 poena i deset skokova, a LeBron James dodao je 15 koševa i osam asistencija. Steph Curry ubacio je 18 koševa kod Warriorsa.