BIZARNO: Englezi popili tablete za spavanje?

Engleski mediji otkrili su da su razlog mršavom remiju ‘tri lava’ kod Poljske krive tablete za spavanje koje su igrači popili u utorak, kad se prvotno trebalo igrati…

Engleska nogometna reprezentacija nije se proslavila na gostovanju u Varšavi odigravši samo 1-1 protiv Poljske u četvrtoj kvalifikacijskoj utakmici za SP. Sam susret odgođen je za srijedu popodne jer je obilna kiša u utorak poplavila travnjak stadiona, a očito da raniji termin od 17 sati nije odgovarao momčadi Roya Hodgsona.

Engleski mediji u potrazi za razlozima novog kiksa ‘gord Albiona’ otkrili su bizaran detalj po kojem su engleski reprezentativci u utakmicu ušli uspavani – doslovce. Naime, kako piše The Sun nogometaši su u utorak po dolasku u hotel dobili tablete za spavanje!

Izbornik Hodgson sam je priznao da mu igrači nisu djelovali živahno kao prije.

– U ponedjeljak nakon treninga igrači su djelovali skoncentrirano i živahno, ali nisam dobio taj dojam danas – rekao je Hodgson nakon utakmice.

Reprezentativci su spavali tijekom utorka da bi uoči prvo najavljenog početka utakmice dobili kafeinske tablete da se razbude. Tablete za spavanje su osvanule u javnost na dan utakmice u srijedu.

– Kada si naelektriziran i spreman odgoda nije idealna za profesionalce. Spavao sam dobro. Neću odgodu i uvjete koristiti kao ispriku – rekao je Steven Gerrard.

Engleska opet nije briljirala zabivši gol iz jedinog udarca u okvir, onog Rooneyja u 31. minuti, no izjednačio je Glik u 70. minuti. To je već četvrta utakmica, otkad je na čelu reprezentacije Roy Hodgson, da su ‘tri lava’ uputila samo jedan udarac unutar okvira suparničkog gola. (24sata.hr)