Bilićev WBA teško poražen na domaćem terenu, sreće nije imao ni Kovač

West Bromwich Albion bivšega hrvatskog izbornika Slavena Bilića doživio je težak domaći poraz u 11. kolu Engleske lige od Crystal Palacea (1:5).

Bilićeva momčad je doživjela katastrofu od ekipe koju vodi bivši engleski izbornik Roya Hodgsona, a WBA su poraza koštali autogol i crveni karton još u prvom dijelu.

Već u 8. minuti branič domaćih Furlong je pogodio vlastitu mrežu, a u 30. minuti poravnao je Gallagher. Ključni trenutak zbio se u 34. minuti kada je crveni karton dobio Pereira zbog udaranja Van Aanholta i to nakon VAR provjere.

S igračem manje Bilićev WBA se raspao, a u nastavku su gostima uvjerljivu pobjedu donijeli Zaha (55, 69) i Benteke (60, 83).

WBA je sada predzadnji, 19. sa šest bodova, dok je Palace napredovao na 11. mjesto sa 16 bodova.

Lille – Monaco 2-1

Nogometaši Monaca, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, poraženi su u susretu 13. kola Francuske lige kod Lillea s 1:2.

Lille je do pobjede došao pogocima Davida (53) i Yazıcıja (65), dok je počasni gol za Monaco dao Pellegri (90), javlja Hina.

Lille se pobjedom i 26 bodova vratio na drugo mjesto s dva boda manje od vodećeg PSG-a i dva boda više od Marseillea, dok je Monaco ostao peti s 23 boda.