BiH remizirala u Beču na prepunom Ernst Happel stadionu

Prijateljsku utakmicu u Beču, na prepunom Ernst Happel stadionu, odigrali su Austrija i Bosna i Hercegovina. Bio je ovo prvi pravi ispit za novog izbornika BiH Mehmeda Baždarevića, budući da Andora nije ozbiljna momčad, a nakon svoje druge utakmice ostao je neporažen.

Austrija i BiH odigrale su 1:1 u utakmici u kojoj je svaka ekipa dobila po poluvrijeme. Austrijanci su vodili s 1:0 nakon prvih 45 minuta golom Marca Janka u 34. minuti.

Bosna i Hercegovina izjednačila je čim je počelo drugo poluvrijeme – Muhamed Bešić asistirao je Izetu Hajroviću, a igrač Werdera pogodio je uz pomoć austrijskog braniča.

Baždarevićeva momčad odigrala je puno bolje drugo poluvrijeme i to nakon što je izbornik napravio nekoliko izmjena.

Sljedeću utakmicu BiH će imati u lipnju kada na Bilino polje dolazi Izrael.