Gradonačelnik Splita Tomislav Šuta potvrdio je spremnost grada da na Rivi organizira svečani doček hrvatskih rukometaša povodom osvajanja europske bronce, naglasivši kako će biti ispunjene i njihove glazbene želje.
Šuta je komentirao osvajanje brončane medalje na svom Facebook profilu:
Čestitam našim rukometašima na osvojenoj brončanoj medalji kojom su razveselili cijelu Hrvatsku. Split je spreman organizirati njihov doček na Rivi i uvažiti njihovu glazbenu želju.
Sportaši koji donose toliko radosti našoj domovini imaju pravo birati kako će slaviti. Ako u glavnom gradu za hrvatsku pjesmu i emociju više nema mjesta, u slobodnom gradu Splitu će ga uvijek biti.
Iako su Grad Zagreb i HRS najavili program na glavnom trgu uz Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže, u službenoj najavi sutrašnjeg dočeka izostavljeno je ime Marka Perkovića Thompsona.
(www.jabuka.tv | Foto: Facebook / ilustracija)


Ja bidale
Znači ipak SPLIT
Bravo i čestitka rukometasima 💪🇭🇷💪🇭🇷💪🇭🇷💪🇭🇷
Split se pokazuje hrvatskiji od propalog zg-a.
Svaka čast za Split. Zaslužili su doček kakav žele.Čestitke momcima👍🏻💙
Svi su pozvani 13.2 dvorana Pecara Široki Brijeg
MPT
Nisu baš svi, samo oni koji imaju malo dublji džep.
Ovaj Duvanjski mutikas konta skupljati jeftine bodove na nekakvom kvazi domoljublju, ovo ko pusi je gluplji nego glasaci hdza
HDZ-ovci drže 90% privatnih firmi u Hercegovini i RH. HDZ-ovci su poduzetni, bogati, uspješni i domoljubni ljudi koji su pregazili devedesetih srbo-agresora, jugo-armiju i milijun jugosa domaćih poput tebe. Budi i ti kao HDZ-ovac, doprinosi društvu, nemoj biti ljubomoran jer su HDZ ljudi domoljubni i imaju što slaviti.
I mojom je krvlju ona natopljena a duša nema mira traži je.
Split i daje više u rukomet od Zagreba.Šutaaaa?????
Svaka cast
A ti Tomasevicu senfu sotono ceka te zivot gore …fuj stoko jedna prljava fuj fuj
Puuuuu