Navijačka stranica FK Sarajevo objavila da igraju sa NK Lištica

23. kolo nogometne Premijer lige BiH donosi nam derbi kola koje će se odigrati na nogometnom stadionu “Pecara” u Širokom Brijegu u kojem će snage odmjeriti NK Široki Brijeg i FK Sarajevo.

Ipak, za neke na travnjaku uopće neće nastupiti nogometni klub Široki Brijeg, već će umjesto njega na travnjak istrčati nogometni klub LIŠTICA!

Naime, radi se o velikoj, vjerojatno namjernoj, pogrešci službene navijačke stranice nogometnog/fudbalskog kluba Sarajevo. U Širokom Brijegu naziv ‘Lištica’ za mnoge znači patnja kroz koju su prolazili punih 45 godina dok je bilo zabranjeno i sustavno uništavano sve ono što je podsjećalo na Široki Brijeg.

(HercegSport.info)





31 komentar

  • pod 1: ovo nije zvanicna stranica FKS 😉
    zvanicna je fcsarajevo.ba
    pod 2: nekad ste se i zvali lištica, sta se bunite zbog naslova sad, cak postoji i novinski clanak od prije 30-tak i vise godina naslova: “fk sarajevo na pripremama u lištici” tako da ššš
    pod 3: napusite nam se kurca

  • SA VJERIM U BOGA I POGLAVNIKA SVOGA. SARAJEVO ISPOD TREBEVIĆA BIĆEŠ OPET ANTE PAVELIĆA! U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ!

  • Majke mi kad vas vidim o cemu pisete i kako se ponasate na utakmicama i opcenito prema svojoj DRZAVI nemogu vas mrziti , samo vas zalim…

  • 2-0 za Široki, poštujem Sarajevo ali ne ovo odanašnje sandžačko sa Redžepagićem na čelu.
    Naprijed Široki, Bog i Hrvati!

  • balije napušite se kurca mala govna poturčena a ti koji se potpisuješ kao mostarac lijepo kaži da si s lijeve obale koja je obična selendra mala balijska balije jedite govna hahahahahahahahahahahah

  • pa koji je kurac s vama balijama jesam vam fino rekao potpišite se sa balija i sve ok a ne mostarac ili kao ovo malo poturčeno govance sa cro nisi ti cro ti si balija

  • zašto stvarate tenzije i jedni i drugi. ja mislim da vi najvjerojatnije niste normlani ipak. ostavite nogomet na miru.
    Naprijed Široki!

  • A DA SMO MI TAKO MISLILI IGRO BI TI U NK LIŠTICA SINE MOJ I NEUSPOREĐUJTE ŠIROKI SA KLUBOM DI STE BILI OD 91 DO 95

  • joj šta ste se digli, pa ne možete kriviti zaostale ljude zbog ovakvog propusta, to je kao da se ljutile na dijete sa mentalnom retardacijom jer ne može upamtiti neku složenu radnju. Tako je i sa njima šta oni znaju kako se mi zovemo kad kasne za ostatkom svijeta jedno stoljeće.

  • jao strašnih prijetnja od ovih muslimančića bit će opet bježi ba eto škripara sa puškama ba hahahahahahahaha

Komentiraj: