Široki pobjedom do finala kupa u Istri

U drugoj utakmici na Istria Winter kupu “Plavo-bijeli” su svladali slovenskoga prvoligaša Aluminij s 2:1 (1:0).

Prvi gol postigao je Dejan Čabraja u 13. minuti, na 2:0 povisio je Ivan Krstanović u 71., da bi poraz momčadi iz Kidričeva u 89. minuti ublažio Josip Zeba. S obzirom na loše vremenske uvjete, igralo se na terenu s umjetnom travom.

Za Široki Brijeg nasutpili su: Bilobrk – Ćorić, Pandža, Bralić, Marković – Sesar, Marina, Ivanković – Čabraja, Baraban, Krstanović (još su igrali: Kožul, Zlomislić, Ćorluka, Wagner, Menalo, Lončar).

Široki je tako natjecanje u skupini A završio na 1. mjestu s četiri boda i gol-razlikom 3:2. Iste rezultate ostvarila je momčad Kapfenberga, a na trećem je mjestu slovenski Aluminij s jednim bodom i gol-razlikom 2:4.