Pjaca ušao s klupe i slomio Porto

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Juventus je na gostovanju pobijedio Porto 2:0, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca u 72. minuti.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama ušao je u igru svega pet minuta ranije, a bio je to njegov prvi pogodak u dresu torinske “Stare dame”. Među strijelce se upisao i Dani Alves dvije minute nakon Pjace.

Mario Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juve kojem je put do pobjede otvorilo isključenje domaćeg braniča Alexa Tellesa u 27. minuti

Uzvratni susret je 14. ožujka u Torinu. U drugom susretu večeri Sevilla je kod kuće slavila protiv Leicester Cityja 2:1.